Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co, kdy, kde?

 • Obřad, jak jistě víte, začíná ve 14:00.

 

 • Nevěsta a ženich budou odjíždět od Uchytilů cca v 13:30.

 

 • K zámku pojede motorizovaná kolona. Pokud s námi chcete tu dálku :-) jet, přijďte kolem 13:00 k Uchytilům, Vaše kára bude vyzdobena a bude Vám přiděleno místo v koloně. Účast je povinná pro rodinné příslušníky a svědky.

 

 • Pokud se nechcete s autem tlačit v naší, pro 50 lidí asi těsné uličce, jeďte rovnou na náměstí. Tady můžete kdekoliv zaparkovat. Pro Vás a později samozřejmě i pro  kolonisty bude od 12.30 připraveno občerstvení v Zámecké kavárně (vchod ze zahrady)

 

 • K jídlu budou pravděpodobně chlebíčky a koláčky, pití si objednejte u obsluhy na účet Hruškové veselky. Kavárna pro Vás bude otevřena i po obřadu. Jen nezmeškejte nejdůležitější ANO dne a společné focení :-)

 

 • Předpokládáme, že focení bude probíhat tak hodinu, proto rozhodně neváhejte využít možnosti se nabaštit, napít a zchladit v kavárně.

 

 • Přesun na hostinu se uskuteční ihned po dofocení. Společně odjedeme k internátu střední školy.  Parkovacích míst u internátu je málo, proto zaparkujte u kulturáku, nebo z druhé strany u samoobsluhy (viz mapka v galerii).

   

 • Ubytování: informace zatím nemáme kompletní, ale pro ty, kdo nedostanou jiný pokyn nebo nebydlí v nejbližším okolí platí, že budou ubytováni přimo na internátu. Ten v době prázdnin funguje jako skromnější hotel. Ubytovat se nejspíše budete moci během hostiny. Spacáky netřeba, budou k dispozici pokrývky a povlečení.

 

 • Ráno PO... Ubytovaní musí opustit pokoje do neděle 10:00,  pokud všechno večer nesníme, ráno bude v sále snídaně a dojíždění zbytků. Každopádně sál nám bude k dispozici i ráno, takže pokud nic nezbyde pokusíme se zajistit nějakou skromnou snídani.

 

Pár rad na závěr:

pokud budete během dne potřebovat nějakou informaci nebo mluvit s nevěstou nebo ženichem a nedovoláte se, volejte Báru Uchytilovou (kterou stejně všichni znáte) tel: 733111047.

Přijeďte hladoví :) ať nám nic nezbyde. Po poledním občerstvení bude tak v cca 16:00 ,,oběd" a večer něco jako raut.

Určitě netrváme na extra formálním oblečení na obřadu, natož na hostině. Počítejte s tím, že po ,,obědě" se jde do kraťasů.

Pokud nám chcete něco darovat, prosíme o shromázdění darů v sále, kde bude hostina.

 


 Jak vidíte, sami ještě nevíme vše, proto sledujte tyto stránky, kam budeme všechny nové informace psát.